Ogłoszenia duszpasterskie

Kategoria: informacje
Opublikowano
Super User Odsłony: 116658

 

OGŁOSZENIA
25 NIEDZIELA  ZWYKŁA - 23 września 2018 r.

Witamy w parafii ks. Adama Kępowicza - proboszcza parafii św. Cyryle i Metodego, który głosi dziś kazania. Zbierana dziś kolekta jest naszym wsparciem dla Jego parafii.

Na ołtarzu św. Barbary wystawione są listy, na których można zapisać się na konkretną godzinę adoracji w Sanktuarium MB z Lourdes.

Wtorek: o godz. 16.30 w salkach katechetycznych odbędzie się spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych. Na spotkanie serdecznie zapraszamy dzieci po I Komunii św. 

Apostolat Złota Róża zaprasza do wspólnej modlitwy za kapłanów we wtorek 25 września o godz. 17.00 w Sanktuarium.

Młodzież z KSM-u zaprasza nowych członków na spotkanie o godz.18.00. Spotkanie rozpoczyna się Eucharystią.

Środa: Biblioteka Parafialna jest czynna w środy od godz. 17.00 do 18.00.

Czwartek: Msza św. o godz. 16.30 jest przeznaczona dla dzieci przedszkolnych, szkolnych. Przed każdą Mszą św. jest czas na wspólne śpiewanie.

O godzinie 19.00 w Sanktuarium MB z Lourdes Msza św. inaugurująca kolejny rok formacji Domowego Kościoła. Zapraszamy członków kręgu oraz małżeństwa, które chciałyby dołączyć do tej wspólnoty.

Piątek: o godz. 15.00 Legion Maryi prowadzi w Sanktuarium Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Legion Maryi ma swoje spotkania w środę o godz. 18.30.

Zaś o godz. 18.45 w Sanktuarium MB z Laurdes zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku formacyjnego dla nauczycieli i wychowawców dekanatu Kochłowice. Zapraszamy nauczycieli pracujących w przedszkolach i szkołach na terenie parafii oraz pochodzących z naszej parafii. 

Sobota: po Mszy św. o godz. 8.00 zostanie zainaugurowany Katechetyczny Uniwersytet III Wieku. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę religijną.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

W zakrystii można zakupić czasopisma: „Gość Niedzielny” z „Biuletynem Parafialnym”, „Mały Gość Niedzielny” i inne tytuły prasy katolickiej.

Zapraszamy na warsztaty dla żon. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

W sobotę 29.09.2018 r. na parkingu przy NETTO będzie można honorowo oddać krew w godz. od 10.00 do 14.00 w ramach akcji „100 litrów krwi na 100 lecie Niepodległości”.

W poniedziałek 1.10.2018 r. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie osób niepełnosprawnych, które rozpocznie się Mszą Św w ochronce.

Polecamy